امکانات داشبورد شخصی شما در گوگل

داشبورد اطلاعات شخصی شما این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید اطلاعاتی که گوگل از شما در اختیار دارد، ببینید
 
 
گوگل به زودی شکل جدیدی از صفحه حاوی اطلاعات محرمانه و امنیتی کاربران در اختیار کاربران قرار خواهد داد. در این داشبورد جدید سعی شده است تا صفحه نمایشی دوستانه تر و واضح تر از داده هائی که محصولات گوگل در مورد کاربران جمع آوری می کنند، در اختیار آنان قرار گیرد.
 
به عبارتی دیگر، گوگل بخشی کوچک از دنیائی از اطلاعات که در اختیار دارد با شما به اشتراک خواهد گذاشت، اما به یاد داشته باشید که این تنها قطره ای از اقیانوسی است که گوگل درباره شما می داند.
 
در پستی که امروز در وبلاگ گوگل منتشر شده بود، گوگل اعلام کرد که داشبوردی که در سال 2009 طراحی شده بود، مجدداً بازطراحی شده است. این داشبورد شامل ابزارهای مختلفی مانند "حساب کاربری من" و "فعالیتهای من" خواهد بود که اگر تا به حال از آنها استفاده نکرده اید، توصیه ما به شما استفاده از آنهاست. این داشبورد در حقیقت دریچه ای باز می کند به دنیائی که شما در آن مشغول فعالیت هستید و به سادگی به شما تاریخچه ای از فعالیتهایتان بر روی گوگل را خواهد داد، تاریخچه جستجوی خود بر روی گوگل را می توانید پاک کنید و فعالیتهای خود بر روی ابزارهای مختلف گوگل مانند نقشه، جستجو، و یا حتی یوتیوب را به سادگی مدیریت کنید.
 
با توجه به تصاویری که از این داشبورد بدست آمده است، به نظر می رسد این داشبورد بیشتر مبتنی بر تصاویر است و به گفته گوگل داشبوردی است که "می توانید همه چیز را ببینید و داده های خود بر روی گوگل را مدیریت کنید."  درست دربخش ورودی آن می توانید لینک محصولات پرطرفدار گوگل دردسترس شما خواههد بود. داشبورد فعلی گوگل بیشتر مبتنی بر نوشته و متن است، به همراه تعداد زیادی زیر منو، و جابجائی بین بخشهای مختلف آن از "حساب کاربری من" شروع می شود و به بخشهای دیگر ادامه می یابد، اما در نسخه جدید همه بخشها در از نقطه شروع قابل دسترسی خواهد بود.
 
گوگل هنوز زمان دقیقی برای این تغییر اعلام نکرده است، اما گفته است که "این تغییرات در روزهای آتی اعمال خواهند شد."
 
شرکت گوگل آماری از تعداد مشتریانی که ابزارهای مختلفی را از طریق داشبورد فعلی استفاده می کنند نیز ارائه نموده است. صدها میلیون نفر در طول سال از داشبورد حساب کاربری خود بازدید می کنند و دهها میلیون نفر از آنها بخش "کنترل محرمانگی من" را که در سال 2015 شروع بکار کرده است، را قسمت به قسمت برای درک تنظیمات آن، بازدید می کنند.
 
 
 

تصاویر این صفحه
تنظیمات

این پرونده را به اشتراک بگزارید :

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn StumbleUpon Email

برچسب ها

داشبورد شخصی در گوگل هوشمند سازی ادوردز گوگل دانستنی های اینترنتی kian led kianled تلویزیون شهری اینترنت پر سرعت تابلو روان تابلو روان تلویزیون شهری تابلوروان نمایشگر های شهری و برون شهری قیمت تابلوروان قیمت تلویزیون شهری بهرترین قیمت تابلوروان و تلویزیون شهری تلویزیون rgb ماژول rgb تلویزیون 3in1 ماژول 3in1 ماژول smd تلویزیون smd تابلو smd تابلو روان تک رنگ قرمز تابلو روان تک رنگ سبز تابلو روان تک رنگ آبی تابلو روان فول کالر تلویزیون شهری ار جی بی تلویزیون اس ام دی ماژول اس ام دی بیلبورد led تابلو روان شهری تابلو روان برون شهری پاور تابلو روان ماژول تابلو روان مشتری مداری تراکت بیلبورد های شهری و برون شهری دات ماتریکس دات پیچ فروش انواع تابلو روان کیان ال ای دی ال ای دی تابلو سازی قطعات تابلو روان تابلو روان دست دوم تابلو روان در دیوار همه چیز در مورد تابلو روان تابلو روان های رنگی تابلو روان رنگی برنامه تابلو روان فریم تابلو روان کابینت تابلو روان تابلو روان کیان ال ای دی تابلو ثابت ال ای دی با تراکم بالا چرا تابلو روان تبلیغات محیطی پاور clcz ادابتور تابلو روان فروش کلی و جزیی قطعات تابلو روان گارانتی تابلو روان تعمیر تابلو های معیوب تابلو روان دو طرفه تابلو نئون تابلو های معیوب تشخیص کیفیت تابلو روان تابلو روان بی کییفیت با تابلو روان با کیفیت چه تفاوتی دارد بهترین تابلو روان تهران بهترین تابلو روان کشور بهترین تابلو روان پایتخت آموزش ساخت تابلو روان تابلو روان با کیفیت ماژول تسلا ssa سی ال اچ دی نمایشگر های بزرگ شهری و سالنی مرکز پخش تابلو روان نمایندگی مرکزی تابلو روان تابلو ثابت led مجتبی کیانی صابر مرتضی کیانی صابر

مقالات تابلو روان

حدیث روز

  • پيامبر صلى ‏الله ‏عليه ‏و ‏آله : (روایت شده است ) که فرشتگان هنگامى که اذان مردم زمین را مى شنوند مى گویند: این آواز امت محمد (ص ) به وجدانیت خداوند است از این رو براى امت او تا آن گاه که مردم از آن نماز فارغ شوند استغفار مى کنند.
تمامی حقوق این سایت متعلق به تابلوهای روان کیان LED می باشد .
طراحی سایت در : طراحی سایت