معرفی تابلو روان

در این بخش از سایت kian led  با انواع ماژول تابلو روان ، پارا مترها ، ویژگی ها و کیفیت های متفاوت ان اشنا می شوید که با مطالعه این بخش شما را در انتخاب یک تابلو روان یاری می کنند .
 
مثی در این بخش سعی کردیم که از اسطلاحات الکترونیکی کمتر استفاده شود تا این مطلب برای همگان قابل درک باشد.
 
ماژول تابلو روان یا بلوک های اماده ای از ماتریس های led  هستند که همانند اجر کنار هم چیده می شوند و یک تابلو روان حرفه را تشکیل می دهند . هر ماژول تابلو روان از یک برد مدار چاپی دو لایه تشکیل شده است که led ها در یک طرف چیپ و قطعات الکترونیکی یا همان ic  ها در طرف دیگر مدار قرار گرفته اند و به صورت کلی در یک چهار چوب یا یک قاب پلاستیکی نصب شده اند تا نصب و اتصالات به راحتی انجام شود . برروی  چهارچوب های پلاستیکی جای پیچ های فلزی قرار گرفته شده است که برای اتصال ماژول ها به هم استفاده شود .
 
 نوع  ماژول که یکی از مهم ترین و اساسی ترین بخش انتخاب تا بلو روان می باشد را به طور مختصر در این بخش تشریح می کنیم
 
در این بخش سعی شده که از استلاحات اینگلیسی کمتر استفاده شود تا درک ان برای شما عزیزان راحت تر باشد امید است که این بخش از مطلب که توسط کارشناسان kian led  جمع اوری شده است مورد توجه شما قرار گیرد که ما را به دوستانتان هم معرفی کنید.
 
رنگ ماژول یا display color : مهم ترین بخش درانتخاب یک ماژول تابلو روان است که این مشخصه رنگ یارنگ های تولید شده توسط ماژول تابلو روان را نشان می دهد. ماژول های تابلو LED با توجه به ساختار پیکسلی انها در انواع تک رنگ ، سه رنگ و فول کالر ساخته می شوند ماژول های تک رنگ در انواع تک رنگ قرمز ، سبز ، سفید و آبی تشکیل می شوند.
 
ماژول های سه رنگ از دو مدل ساخته می شوند که مدل اول قادر به تولید سه رنگ سبز آبی و سفید می باشد و در مدل دوم ماژول تابلو  روان قادر به تولید سه رنگ قرمز آبی و بنفش را دارد و مدل سوم که تکمیل کننده این نوع ماژول ها می باشد که به اسم ماژول های رنگی یا فول کالر foll color  می گویند که این ماژول ها قادر به تولید تمامی طیف های رنگی می باشند .
 
در موارد خاص می توانیم  با استفاده از بورد های کنترلی خاص در این نوع ماژول ها به علاوه تمامی طیف های رنگی رنگ های سبز ابی زرد بنفش فیروزه ای و سفید را در هر ماژول تولید کرد.
 

تصاویر این صفحه
تنظیمات

این پرونده را به اشتراک بگزارید :

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn StumbleUpon Email

برچسب ها

تابلو روان تلویزیون شهری تابلوروان نمایشگر های شهری و برون شهری قیمت تابلوروان قیمت تلویزیون شهری بهرترین قیمت تابلوروان و تلویزیون شهری تلویزیون rgb ماژول rgb تلویزیون 3in1 ماژول 3in1 ماژول smd تلویزیون smd تابلو smd تابلو روان تک رنگ قرمز تابلو روان تک رنگ سبز تابلو روان تک رنگ آبی تابلو روان فول کالر تلویزیون شهری ار جی بی تلویزیون اس ام دی ماژول اس ام دی بیلبورد led تابلو روان شهری تابلو روان برون شهری پاور تابلو روان ماژول تابلو روان مشتری مداری تراکت بیلبورد های شهری و برون شهری دات ماتریکس دات پیچ فروش انواع تابلو روان کیان ال ای دی ال ای دی تابلو سازی قطعات تابلو روان تابلو روان دست دوم تابلو روان در دیوار همه چیز در مورد تابلو روان تابلو روان های رنگی تابلو روان رنگی برنامه تابلو روان فریم تابلو روان کابینت تابلو روان تابلو روان کیان ال ای دی تابلو ثابت ال ای دی با تراکم بالا چرا تابلو روان تبلیغات محیطی پاور clcz ادابتور تابلو روان فروش کلی و جزیی قطعات تابلو روان گارانتی تابلو روان تعمیر تابلو های معیوب تابلو روان دو طرفه تابلو نئون تابلو های معیوب تشخیص کیفیت تابلو روان تابلو روان بی کییفیت با تابلو روان با کیفیت چه تفاوتی دارد بهترین تابلو روان تهران بهترین تابلو روان کشور بهترین تابلو روان پایتخت آموزش ساخت تابلو روان تابلو روان با کیفیت ماژول تسلا ssa سی ال اچ دی نمایشگر های بزرگ شهری و سالنی مرکز پخش تابلو روان نمایندگی مرکزی تابلو روان تابلو ثابت led مجتبی کیانی صابر مرتضی کیانی صابر

مقالات تابلو روان

حدیث روز

  • پيامبر صلى ‏الله ‏عليه ‏و ‏آله : (روایت شده است ) که فرشتگان هنگامى که اذان مردم زمین را مى شنوند مى گویند: این آواز امت محمد (ص ) به وجدانیت خداوند است از این رو براى امت او تا آن گاه که مردم از آن نماز فارغ شوند استغفار مى کنند.
تمامی حقوق این سایت متعلق به تابلوهای روان کیان LED می باشد .
طراحی سایت در : طراحی سایت